Ofis Boya Uygulamaları

 Asma tavan, kartonpiyer, alçı sıva üçlemesinin arasına uygulanan, bu sayede daha da ön plana çıkan Ofis Boya Uygulamaları, is verimi, müşteri üzerinde olumlu etki ve alana prestij sağlar. Kurumsal bir kimliğe sahip olan, sadece boya değil iç dekorasyon ile ilgili bütün isçilikleri yapan firmamız, ofis boyama islerini de bünyesinde bulunan ustalar esliğinde kusursuz ve basarili bir seklide uygular.

    Ev Boya Uygulamaları

Verdiği iç dekorasyon hizmetleri ile yer döşemelerinden fayans uygulamalarına, alçı dekorasyondan boya badana islerine kadar hepsini tek bir firma çatı altında toplayan kuruluşumuz, alanlara dekoratif ve sik bir hava katar. Estetik olduğu kadar, izolasyon ve rahat kullanım açısından da daha fonksiyonel özellik kazanan alanlar, tecrübeli firma yapımız ve alanında uzman ustalarla uzun yıllar kullanım potansiyeline kavuşur. Kurumsal firmalara verdiğimiz boya ve dekorasyon hizmetlerinin yani sıra konutlara da ayni imkanları sunan ve isinde uzman boya ustaları ile iç ve dış cephe boyama çözümleri sunan firmamız, sahip olduğu profesyonel kimlik ve alanında kazandığı uzmanlık ile dekorasyona dair her konuda danışmanlık hizmetleri de sunar. Bu güne kadar binlerce alanı dekore eden ve boya badana islerini üstlenen, verdiği hizmetlerin kalitesi ile kendisinden hep söz ettiren kuruluşumuz, ev boya uygulamaları ile de görenleri kendisine hayran bırakır. 

    İç Cephe Uygulamaları

Mutfak, banyo, salon ve yatak odaları için ayrı özelliklere sahip seçeneklerle üretilen, ofis, büro gibi is yerlerinin duvarlarına sürülenleri buraların prestijine ve görünümüne renk katan boyalar, iç cephe boyası olarak adlandırılır ve Küf oluşumuna izin vermeyen, silinebilen, leke tutmayan, neme karsı dayanıklı ve koruyucu etkisi olan, terlemeyen özelliklerde üretilerek uygulamaya sunulur. Önceleri duvarlara direk uygulanan ve çok da seçeneği bulunmayan bu ürünler, bu gün alçı sıva üzerine yani pürüzsün bir alana uygulanırken, daha da ön plana çıkmakta ve göz kamaştırmaktadır. Marshall, ÇBS, Poliman, Dyo gibi pek çok İç Cephe Boya Markalarının ürettiği yüzlerce iç cephe seçeneği, değişik tarz ve üsluplarda uygulanarak alanlara estetik katar.
 

 

Boya

Boya

Boya

Boya

Boya

Boya

Boya