Banyolarınızın estetik görünümü ve kullanışlılığının artabilmesi için dikkat edilmesi gereken önemli parçalardan biri de banyo dolaplarıdır. Eğer komple bir banyo yenilemesi düşünmüyorsanız ekleme olarak yapabileceğiniz banyo dolapları büyük masraflara neden olmaz ve banyonuzda etkili bir yerleşim planı uygulayabilmeniz ve buradaki sınırlı alanı en verimli şekilde kullanabilmeniz için size yardımcı olurlar. Bununla beraber banyonuzu daha eğlenceli hale getirmek için farklı dolap seçeneklerini kullanabilirsiniz. Kısacası konu banyo dolaplarına geldiği zaman karşınıza birden fazla seçenek çıkması normal bir durumdur. Banyo dolabıve seçenekleri konusunda geniş bir yelpaze hakimdir.

Banyo dolaplarından beklenen en önemli özellik kullanım alanı açısından sınırlı bir niteliğe sahip olan banyoların bu alanlarının daha çok kullanışlı hale gelebilmesidir. Gelişi güzel yerleştirilmiş havlular, saç kurutma makineleri ve hatta tuvalet kağıdı ruloları küçük bir banyo için engel teşkil edebilirler. Sağlıklı yerleştirilmiş bir banyo dolabı bu engelleri bünyesinde toplayarak sorunları çözebilir. Tabandan tavana bir dolap veya diğer çeşitlerden hangisi size en uygun ise işinde ehil olmuş bir dolapçı ile yapacağınız ön araştırma sonrası buna karar verebilirsiniz.

 

Banyo dolaplarının tek amacı olarak da yer sorunlarını görmemek gerekir. Banyonuzun sıradan görüntüsünden kurtularak özel bir hale gelmesini sağlayan parçalardan biri de banyodaki dolaplardır. Farklı malzeme, dizayn ve renk seçenekleriyle sabahları hiç terketmek istemeyeceğiniz bir banyonun oluşabilmesi sağlanabilir. İsterseniz bu dolapları sadece havlu koymak için değil, özel zevke göre tv veya radyo sistemlerinden banyoda da yararlanmak için de kullanabilirsiniz. Ahşap, masif, lake veya melamin gibi malzemeler ile yapılan banyo dolapları banyonuzun daima derli toplu ve temiz görünmesini de sağlarlar. Ayrıca çeşitli kilitler kullanarak kişisel temizlik eşyalarınızın güvenli bir şekilde ve kullanım alanına en yakın yerde saklanmasını sağlayabilirsiniz.

Kaliteli ve sağlıklı bir banyo dolabı  sahibi olabilmemiz için hem malzemesinin hem de işçiliğinin yüksek seviyede olması gerekmektedir. Buna göre harcayacağınız miktara bağlı olarak bu seviyenin yükselmesi mümkündür. İstediğiniz banyo dolabı  nı büyük mağazalardan temin edeceğiniz takdirde daha ucuz olabileceği gibi, hazır modeller oldukları için dizayn açısından her isteğinizi karşılamayabilirler. Küçük üreticilerden sipariş edeceğiniz dolaplar ise hem ön keşif imkanı hem de istediğiniz modelin tam anlamıyla işçiliğe yansıtılabilmesi açısından biraz daha masraflı olmasına rağmen daha pratik bir çözüm olabilir. Ayrıca internetten araştırma yaparak banyo yapımı ve fiyatlarını öğrenebilir ve buna göre bütçenizi oluşturabilirsiniz.

 

Banyo

Banyo

Banyo

Banyo

Banyo

Banyo

Banyo

Banyo