Hakkımızda

Hakkımızda

1995 yılında kurulan Matri Decor günümüze dek Doğruluk, Dürüstlük ve İstikrar politikalarını gözeterek yapmış olduğu başarılı çalışmalarla Dekorasyon sektöründe kökleşmiş örnek bir firmadır. Firmamız kurulduğu günden buyana İnşaat, Mantolama, Dış cephe, Taahhüt, Villa, Şömine, Demir-Kalıp, İzolasyon, Boya, Badana, Kartonpiyer, Alçı, Seramik, Mutfak Banyo, Gergi Tavan Sistemleri, Pvc sistemleri ve Membran gibi alanlarda uzmanlık isteyen çalışmalar için sonsuz özverisini günümüz teknolojisiyle birleştirerek mükemmel bir altyapı oluşturmuş böylelikle günümüz koşullarına uyarlı, rahatlığın ve konforun sınırsızca hissedildiği alanlar yaratmıştır.

Matri Decor inandığı değerler ve çizdiği hedefler doğrultusunda bugüne kadar ürettiği sayısız projede % 100 başarıya ulaşmanın haklı gururuyla ve özgüveniyle bundan sonra gerçekleştireceği tüm projeleri de başarıyla tamamlayacak olmanın güvencesini vermektedir.

Matri Decor ' un ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir.

Maksimum müşteri memnuniyeti ilkesiyle müşteri ile aramızda kalıcı dostluklara dönüşen ilişkiler yaratmak en büyük değerimizdir…

Project Image